Nápověda

November 30, 2015

POHLEDNICE – tutorial

 

 

FOTOKNIHY – tutorial

 

FAQ

 

Co je to ZetSet?

ZetSet je česká mobilní aplikace pro vytvoření fotoknih a pohlednic ve smartphonu nebo tabletu.

V čem je ZetSet jiný než ostatní?

Nadchne Vás svou jednoduchou šablonou! Fotoknihu vytvoříte ve smartphonu na pár kliků a za pár minut – stačí vybrat fotografie a aplikace je do šablony umístí za Vás. Nemusíte řešit nic dalšího, stačí dopsat název a objednat. U pohlednic je to obdobné jen s tím, že máte navíc možnost vybrat si známku, doplnit text se zprávou pro adresáta a vlastnoruční podpis.

Jak vypadá fotokniha ZetSet?

Fotokniha má čtvercový formát 21 × 21 cm a podle počtu stran je dodávána v šité nebo lepené vazbě. Na jedné straně je vždy jen jedna fotografie, volitelně s popiskem.

Kolik stojí fotokniha a pohlednice ZetSet?

Cena fotoknihy je závislá na počtu stran a pohybuje se od 379 Kč do 739 Kč. Cena pohlednice je 14 Kč.

Jak můžu ZetSet zaplatit?

Platbu můžete provést on-line bankovním převodem nebo platební kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány PayU.

Jaké jsou možnosti platby na platební bráně Pay?

Na zabezpečeném rozhraní platební brány PayU můžete využít platbu rychlým bankovním převodem pomocí Vašeho internetového bankovnictví (platí pouze pro CZ). Mezi podporované banky patří MojePlatba poskytovaná Komerční bankou, a.s., ePlatba pro eKonto poskytovaná Raiffeisenbank, a.s., mPeníze poskytovaná mBankou (BRE BANK SA), GE Money Bank, a.s., Fio Banka, a.s., Sberbank CZ, a.s., PLATBA 24 poskytovaná Českou spořitelnou, a.s., Poštovní spořitelna / Era, ČSOB, a.s. nebo UniCredit Bank. Platbu lze také pohodlně provést pomocí platebních karet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro či Diners Club.

Za jak dlouho mi bude fotokniha doručena?

Fotoknihu Vám po ČR doručíme co nejdříve, obvykle do 5 pracovních dní od objednání. Při zasílání do zahraničí lze očekávat fotoknihu v závislosti na vzdálenosti státu kam má být doručena. Fotoknihy i pohlednice doručujeme po celém světě.

Co potřebuji k vytvoření fotoknihy nebo pohlednice?

Smartphone nebo tablet s operačním systémem Android nebo iOS, připojení k internetu a fotografie ve Vašem smartphonu nebo tabletu.

Pro jaký operační systém je aplikace k dispozici?

V současné době pro Android a iOS.

Jak zjistím, jaký má můj smartphone nebo tablet operační systém?

Operační systém Vašeho smartphonu nebo tabletu zjistíte v návodu.

Můžu vytvořit fotoknihu ZetSet i na mém stolním počítači?

Ne.

Z jakých zdrojů můžu fotografie použít?

Do fotoknihy můžete nahrát fotografie uložené ve Vašem smartphonu nebo tabletu nebo je natáhnout z Vašeho Facebooku, Dropboxu a Instagramu.

Kolik fotografií můžu do fotoknihy vložit?

Fotokniha je uzpůsobena na maximálně 60 fotografií a počet fotografií musí být dělitelný čtyřmi. Pokud vyberete méně nebo více fotografií, aplikace Vás upozorní na úpravu jejich počtu.

Jaký formát fotografie můžu použít?

Fotografie mohou být na výšku, na šířku nebo ve tvaru čtverce (čtvercový výřez je možné upravit v aplikaci).

Můžu k fotkám vepisovat texty?

Ano. Prostor pro text je na prvním listu pro název fotoknihy a pak na každé stránce u fotografie, kde můžete doplnit popisek. Automaticky lze k fotografiím načíst místo a čas pořízení snímku z dat uložených v EXIF souboru (automaticky ukládaná informace).

Jaké úpravy fotek aplikace umožňuje?

Aplikace umožňuje nahrání fotografie, její rotaci, úpravy do čtverce, případně změnu pořadí vybraných fotografií. Pokud máte fotografii „vzhůru nohama“, můžete ji otočit do správné polohy, nebo fotografii nahranou na šířku můžete otočit na výšku a naopak.

Nahrávání fotek a odeslání objednávky je pomalé, co s tím?

Rychlost načítání fotografií do aplikace je závislá na výkonu procesoru Vašeho smartphonu nebo tabletu. Rychlost odesílání objednávky závisí na rychlosti Vašeho internetového připojení. Doporučujeme využít dostupné Wi-Fi sítě.

Jaká je datová náročnost odeslání objednávky?

Aplikace s objednávkou odesílá data o velikosti 5 – 10 MB v závislosti na velikosti nahraných fotografií.

Máte jiný dotaz?

Kontaktujte nás na e-mail: support@zetset.cz.